Czytaj z Albikiem

Encyklopedie i leksykony tematyczne cieszą się niesłabnącą popularnością wśród najmłodszych. Lektura tego typu pozycji dostarcza im sporo interesujących informacji na temat otaczającego nas świata, rozbudza ciekawość, wyobraźnię, uczy logicznego myślenia. Wszystko to dowodzi, że jest ona niezwykle pożytecznym zajęciem, ale czy może być też świetną zabawą? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że sięgnięcie po książki z serii Czytaj z Albikiem. Możliwe do dokupienia uniwersalne dla wszystkich tytułów z tego cyklu mówiące pióro sprawi Waszym dzieciom mnóstwo frajdy i pozwoli nawet młodszym pociechom samodzielnie poszerzać wiedzę na wybrane tematy.

Interaktywne książki dla dzieci

Wydawnictwo Albi posiada bardzo szeroką ofertę skierowaną do młodych czytelników. Wśród nich na uwagę zdecydowanie zasługują interaktywne książki. Albik, czyli mówiące pióro, które można z nimi stosować to dla małych dzieci klucz do świata niezwykłych opowieści i fascynujących dźwięków. Dzięki niemu nawet maluchy, które nie opanowały jeszcze sztuki czytania, mogą samodzielnie dowiadywać się nowych rzeczy np. na temat ciała człowieka, zwierząt, transportu, czy nawet rozpocząć naukę języka angielskiego.

Świetna zabawa dla każdego

Co sprawia, że seria lektur wydawnictwa Albi cieszy się tak dużą popularnością? Jej uniwersalność! Niezwykle łatwe w obsłudze mówiące pióro będą potrafiły zastosować nawet małe dzieci. Albik sprawia też, że po książki sięgają starsze dzieci, a nawet dorośli, którzy z przyjemnością czytają je ze swoimi pociechami.

Czytaj z Albikiem
Średnia ocena: 4.4
Na podstawie: 124 ocen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl