Quut

Piaskownica i piaszczysty brzeg morza to miejsca uwielbiane zarówno przez małe, jak i duże dzieci. Młodsze pociechy chętnie spędzają tam czas, tworząc różnorodne kształty za pomocą foremek, starsze konstruują zaś często wspaniałe budowle, np. zamki i otaczające je mury obronne. Zajęcia te są wspaniałym treningiem wyobraźni i motoryki. Już dziś zaproś Twojego malucha do świata wyobraźni, wybierając oryginalne zabawki do piasku firmy Quut, takie jak wielofunkcyjna łopatka, którą można zamówić na stronie zabawkiniebanalne.pl w wielu wariantach i wersjach kolorystycznych.

[long_desc]

Wielofunkcyjne zabawki plażowe

Poznaj szeroki asortyment marki Quut i zaskocz swojego maluszka, wręczając mu zabawki do piasku o niezwykle interesującym, atrakcyjnym wyglądzie. Prezentowane poniżej przedmioty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dobrze układały się w ręce zarówno 2-latka, jak i starszej pociechy. Łopatka, wiaderko, sitko to tylko niektóre, wygodne w użyciu, lekkie akcesoria dostępne na stronie internetowej naszego sklepu. Wszystkie produkty z tej kategorii wykonane są z bezpiecznych, trwałych materiałów.

Różnorodne akcesoria dla dzieci

Zabawa na piasku nie musi ograniczać się do budowania zamków. Wybierając się na plażę, warto wyposażyć się także w inne zabawki marki Quut takie jak np. latający dysk lub zestaw dwóch wielofunkcyjnych łopatek, sprzedawanych w komplecie z piłką. Rzucanie i łapanie tych przedmiotów to doskonała rozrywka, a zarazem świetny trening zarówno kondycji, jak i precyzji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl