Fat Brain Toys

 

Klocki Fat Brain Toys

to kolorowe i miękkie kule posiadające różne wielkości i kształty. Klocki można łączyć ze sobą za pomocą przyssawek, tworząc niesamowite konstrukcje. Klocki Fat Brain Toys rozwijają kreatywność, zdolności manualne i logiczne myślenie dziecka.

Bąbelik Dimpl duet Fat Brain Toys

to zabawka sensoryczna, która posiada pięć otworów z bąbelkami do wciskania. Bąbelki dimpl duet mają różne kolory i dźwięki, co zachęca dziecko do eksperymentowania i odkrywania. Dimpl duet Fat Brain Toys pobudza zmysł dotyku, słuchu i wzroku dziecka.

Zabawka kąpielowa Kap kap

kolorowe przyssawki to zabawka kąpielowa, która sprawi, że każda kąpiel będzie pełna zabawy. Kap kap to wirujące przyssawki o różnych kształtach i kolorach, które można przymocować do ściany lub wanny. Kap kap kolorowe przyssawki pomagają dziecku poznawać nowe kształty i kolory, a także rozwijają koordynację ruchową i zręczność.

Puzzle Fat Brain Toys

to wyjątkowa gra logiczna, która polega na układaniu puzzli o różnych kształtach i wzorach na planszy. Puzzle Fat Brain Toys mają magnetyczne elementy, które przyciągają się do siebie, co ułatwia układanie. Puzzle Fat Brain Toys ćwiczą pamięć, spostrzegawczość i umiejętność rozwiązywania problemów.

Logo Fat Brain Toys jest gwarancją, że zabawka jest wykonana z bezpiecznych materiałów, a Twemu dziecko zapewni cudowną zabawę.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl