O nas
 
To miejsce dla księżniczek, detektywów albo kosmonautów, od lat 0+ do 100. Można w nim spotkać wszystkich mieszkańców z Czereśniowej, baletnice, smoki, antylopy, żyrafy i bąki. W jednym miejscu znaleźć tajemniczy ogród, elfy i kosmos. I więcej, więcej, więcej! Naprawdę.
 
Kiedy przestaną cię bawić kanciaste barbie w różowych kartonach, nie ma lepszego ratunku. Jeśli szukasz lalki zza siódmej góry i siódmej rzeki albo prezentu z krainy czarów. Jeśli nie ma nigdzie indziej, nigdzie, albo chciałabyś coś, ale sam nie wiesz dobrze, co, jakie i  gdzie. Na półkach Kasprowicza 50 można wyszperać skarby. Jak nie na półkach, to w  magazynach. A jeśli nie ma czegoś – to będzie. Ciągle zamawia się, szuka, chodzi na targi książek i rzeczy. Sklep rośnie, odnogi wypuszcza na strony internetowe, otwiera się w  miejscach nowych.  
  Kupić można: tęczę do zrobienia w domu. Plastelinę zmieniającą kolory. Oko muchy. Rower, który jest hulajnogą, i który rośnie jak człowiek. Własnego polimera. Magnetyczną kulę ziemską. Zaprawę i cegły, żeby zbudować dom. Zestaw do bycia czarodziejem. Pozytywkę z szufladą na skarby albo robaczki w jabłku. Nie mówiąc wcale o książkach. 
Warto wpaść, rozejrzeć się, wracać. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl