Mama Mu

Seria książek Mama Mu opowiada o świecie krówki oraz jej kapryśnego przyjaciela. Bohaterka serii jest wesoła i bardzo pomysłowa. Jej przeciwieństwem jest ciągle marudzący przyjaciel, Pan Wrona. Tak dobrana, z pozoru niepasująca do siebie para, stanowi niesamowicie zgrany duet, który wzajemnie motywuje się do działania. Każda z książek dla dzieci z serii jest pełna ciepła.

 

Przygody bohaterów rozgrywają się na łonie natury i dotyczą ulubionych aktywności każdego z nas, takich jak jazda na rowerze, na nartach czy wykonywanie różnych akrobacji. To idealna propozycja dla przedszkolaków. Wszystkie książeczki napisane są z humorem i zawierają wiele mądrości życiowych, dzięki czemu podobają się nie tylko małym słuchaczom, ale także ich rodzicom.

Oprócz starannie wymyślonej warstwy tekstowej, w każdej z części Mama Mu znajdują się piękne ilustracje z dopracowanymi detalami. Nawet podczas wielokrotnego czytania opowieści na obrazkach można dostrzec coś nowego, czego wcześniej nikt nie zauważył. Przedszkolak nie tylko rozwija swoją wyobraźnię, ale przeglądając bajkę, ćwiczy także swoją spostrzegawczość.

Mama Mu
Średnia ocena: 4.8
Na podstawie: 122 ocen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl