The purple cow - Magnetyczne Państwa-Miasta

Dostępność: BRAK TOWARU
cena: 41,00 zł 41.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.77
Producent: the purple cow
Kod produktu: KAT03746
Pin It

Gwarancja udanej zabawy !

Ostrzeżenie: nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie i etykieta nie służą do zabawy. Produkt zawiera małe magnesy. Połknięcie magnesów może spowodować ich sklejenie się, co może spowodować infekcję lub śmierć. W razie połknięcia należy skontaktować się z lekarzem.

 

Przygotowanie: każdy gracz wybiera swój kolor magnesów (czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy, fioletowy), następnie trzeba wyznaczyć osobę zarządzającą magnesami, tarczą losującą i tabelą wyników. 

Tarcza losująca jest podzielona na następujące kategorie: Song title - tytuł piosenki, Animal - zwierzę, Planet - planeta, Object - przedmiot, Country - kraj, City - miasto, Profession - zawód, Boy's name - imię męskie, Girl's name - imię żeńskie, Celebrity - sławna osoba, Dish - danie, Movie - film

Zasady gry: Grę rozpoczyna najmłodszy z graczy, a kolejka porusza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. 

Rozgrywka: Pierwszy z graczy wymienia na głos pierwszą literę alfabetu, a resztę w myślach. Jego wymienianie kończy się wraz z hasłem STOP wypowiedzianym przez następną osobę z kolejki. Pierwszy gracz mówi literę, na której skończył, a wskaźnik tarczy losującej należy wprawić w ruch. Kiedy zatrzyma się na jednej z kategorii, wszyscy gracze szukają czym prędzej słowa, które zaczyna się na wylosowaną literę i pasuje do wylosowanej kategorii. Pierwszy gracz, który poda słowo dostaje magnes do przyczepienia na kolumnie w tabeli wyników. 

Wygrana: Wygrywa ten, kto pierwszy nazbiera 10 magnesów w tabeli wyników.

Zestaw zawiera: magnetyczną tarczę, 50 magnesów

 

Wymiary: 10x1x18 cm

Wiek: od 6 do 99 roku życia

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)
do góry

Formy wysyłki:

X
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl