Zabawki dla dziewczynki

Najlepszym prezentem dla dziewczynki będzie zabawka kreatywna, edukacyjna, dobrana do jej wieku, ale, co najważniejsze - taka, przy wyborze której kierujemy się zainteresowaniami konkretnego dziecka. Wiemy jednak doskonale, że czasem nie do końca znamy preferencje dziewczynki, którą chcemy obdarować prezentem, dlatego w tym dziale znajdziesz zarówno propozycje klasyczne, jak i te nieco bardziej zwariowane i umykające schematom.

Przykłady trafionych prezentów:

Jaki prezent wybrać dla dziewczynki?

Wybór zabawki dla dziewczynki zależy od jej wieku, umiejętności i pasji. Jeżeli nie jesteś pewny/a zainteresowań dziecka, któremu chcesz podarować prezent, nie martw się – pomożemy Ci wybrać zabawkę uniwersalną, dopasowaną do wieku, a jednocześnie funkcjonalną i estetyczną. Wśród naszych produktów znajdziesz zarówno standardowe propozycje, odpowiadające gustom wielu dziewczynek, jak i zabawki mniej tradycyjne, po które warto sięgnąć.

Zabawki dla dziewczynek 1 rok, 2 lata

1. Djeco – Klocki-domki Topanifarm – komplet 6 kartonowych klocków z otworami – oknami lub drzwiami, odpowiednimi do chowania zwierzątek. Klocki można układać jeden na drugim. Zabawka rozwija wyobraźnię dziecka i uczy zabawy tematycznej. Piękne wzory przyciągają wzrok malucha, a same zwierzaki to rewelacyjne zabawki sensoryczne.

Zabawki dla dziewczynek 3 lata

1. Milin – Domek Maja – przepiękny, minimalistyczny domek dla lalek. Najbardziej klasyczny z klasycznych prezentów dla dziewczynki. Zabawka, która sama w sobie jest miłą dekoracją – drewniany domek o oszczędnym, prostym wzornictwie zachwyci małych i dużych. Samo składanie domku to również świetna zabawa.
2. Maileg – drewniany, duży domek dla myszek – pomieści całą rodzinę myszek, a także wielu innych mieszkańców czy nawet… dziecięce książki. Dwa wysokie, drewniane piętra i poddasze aż proszą się o aranżację i zabawę w odgrywanie ról! Piękny i minimalistyczny prezent dla dziewczynki.

Zabawki dla dziewczynek 4 lata

1. Djeco – Eduludo – Rysowanie krok po kroku Josephine – zestaw do nauki rysowania, ścieralna tabliczka z planszami i ścieralnym flamastrem. W kilku krokach dowiesz się, jak rysować łabędzia, matrioszkę czy muffinkę.

Zabawki dla dziewczynek 5 lat

1. Djeco – Puzzle tańcząca baletnica 36 el. - wykonane z najwyższej jakości tektury. Puzzle schowane w pudełku w kształcie baletnicy tworzą klasyczny, prostokątny obrazek.

Zabawki dla dziewczynek 6 , 7 i 8 lat

1. Djeco – Kalkomania w krainie bajek – zestaw plansz i arkuszy do kalkomanii. Wspaniały prezent dla dziewczynki, wielbicielki wróżek i świata baśni. 2. Djeco – Rodzina Gasparda i Romy, 4 laleczki – czteroosobowa rodzina lalek od Djeco. Lalki są niewielkie, dzięki czemu łatwo zaaranżować dla nich przestrzeń. Znakomita okazja do rozpoczęcia zabawy „na niby” i zabawy w odgrywanie ról.

Zabawki dla dziewczynek 6 , 7 i 8 lat

1. Djeco – Kalkomania w krainie bajek – zestaw plansz i arkuszy do kalkomanii. Wspaniały prezent dla dziewczynki, wielbicielki wróżek i świata baśni. 2. Djeco – Rodzina Gasparda i Romy, 4 laleczki – czteroosobowa rodzina lalek od Djeco. Lalki są niewielkie, dzięki czemu łatwo zaaranżować dla nich przestrzeń. Znakomita okazja do rozpoczęcia zabawy „na niby” i zabawy w odgrywanie ról.

Zabawki dla dziewczynek 9 lat, zabawki dla dziewczynek 10 lat, zabawki dla dziewczynek 11 lat

Zabawki dla dziewczynek 9, 10 i 11 lat

1. Djeco – Zestaw artystyczny kolorowa dżungla, pastele – te plansze, pastele i obrazki to fantastyczne zabawki kreatywne dla dziewczynek. Zabawa polega na tworzeniu kolorowych obrazów. Najpierw nakłada się na siebie różne barwy, a następnie, za pomocą pędzelka i rysika, tworzy fantazyjne wzory.

Fajne zabawki dla dziewczynek… po prostu!

1. B.Toys – Hotel/domek dla owadów – zabawka dla dziewczynki-biolożki. Zawiera szkło powiększające. Kto z nas w dzieciństwie nie chciał oglądać z bliska różnych żyjątek? 2. Rowerek Puky LR 1LBr – rowerek biegowy idealny na rozpoczęcie rowerowych przygód. Dobrze wyważony i porządnie wykonany. 3. Albik – Zestaw Atlas świata – interaktywna zabawka edukacyjna z elektronicznym piórem, dzięki której nauka wchodzi na zupełnie nowy poziom. Bardzo dobry prezent dla starszej dziewczynki, przeznaczony co prawda dla dzieci od 6 do 12 lat, jednak dzięki komunikatom głosowym sprawdzi się także dla dzieci, które jeszcze same nie czytają. Dziecko poznaje kontynenty, stolice, kraje, a także ćwiczy pamięć, rozwiązując quiz. Seria Albik to polecane zabawki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku.

Zabawki dla dziewczynki
Średnia ocena: 4.4
Na podstawie: 130 ocen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl