Prezent dla 9 latki

Ten wiek w dorastaniu wielu młodych oznacza m.in. precyzowanie zainteresowań i pasji oraz kształtowanie indywidualności, a do tego większej samodzielności. Niejedna nie chce być już traktowana jak dziecko i chętnie oraz wyraźnie zaznacza, co lubi i które rzeczy są dla niej ważne. Jakie prezenty, zabawki w takim razie jej podarować?

Dla 9-letniej dziewczynki przygotowaliśmy to co każda lubi najbardziej – zestawy plastyczne, gry planszowe gry logiczne. Wydrapywanki, malowanie na jedwabiu i wiele innych. Może bowiem interesować się np. szeroko rozumianą sztuką, pod którą kryje się m.in. rysowanie, tworzenie biżuterii według indywidualnych projektów czy zabawa z modą na specjalnych kartach pracy. Taki prezent dla 9-letniej dziewczynki sprawi, że odkryje tajniki rękodzieła – kreowania interesujących ją przedmiotów, zapoznając się przy tym z różnymi metodami i technikami.

W tym zakresie mamy też inne ciekawe zabawki nadające się na prezent dla dziewczynki 9-latki. Na wyobraźnię i kreatywność doskonale też działają slime'y, czyli lepkie i śmieszne glutki, które można uzyskać z gotowych zestawów.

Innym przykładem są, chociażby wspomniane już wydrapywanki, czyli kreatywne zestawy artystyczne o różnej tematyce. Zabawa nimi polega na wydrapywaniu drewnianym patyczkiem poszczególnych fragmentów ilustracji z zaznaczonymi konturami.

Prezenty – zabawki dla dziewczynek w wieku 9 lat

Są też i takie 9-latki, które ponad wszystkie rzeczy najbardziej uwielbiają gry planszowe lub karciane, bądź układają puzzle, aby się np. zrelaksować. W naszym asortymencie znajdziesz również zabawki nadające się na prezenty dla dziewczynek mających 9 lat. Wśród nich są produkty m.in. słowne, pamięciowe, quizy, zręcznościowe i logiczne, jak również ekonomiczne czy strategiczne. Gra uczy wygrywać, a zarazem… godnie przegrywać. Pozwala także zacieśniać więzi z rodzicami czy znajomymi. Poza zaspokojeniem potrzeby rywalizacji dodatkowo młoda dama będzie rozwijała inteligencję oraz cierpliwość.

Wybierając prezent, zabawki dla dziewczynki mającej 9 lat kieruj się przede wszystkim poszerzaniem jej zainteresowań oraz tym, jak lubi spędzać czas wolny. Wiele ciekawych inspiracji znajdziesz w naszej ofercie! Wybierz taką, która będzie uczyć i zapewni mnóstwo rozrywki oraz satysfakcji!

Prezent dla 9 latki
Średnia ocena: 4.3
Na podstawie: 105 ocen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl