Prezent dla 4 latki

Kiedy dziecko kończy 4 lata, jest zazwyczaj niezwykle ruchliwe i ma dużo energii. Jego rozwój w sferze manualnej, sprawnościowej oraz w zakresie umiejętności zapamiętywania i logicznego myślenia jest już bardzo wysoki. Dlatego przy wyborze zabawki dla niego warto to wziąć pod uwagę. W tej zakładce pokazujemy przeróżne pomysły na prezenty dla czteroletniej dziewczynki.

Jednym z nich są puzzle, które zawierają już większą ilość fragmentów do ułożenia. Możesz też spróbować podsunąć dziecku domino lub proste gry pamięciowe albo zestawy pomagające ćwiczyć pisanie pierwszych literek i cyferek. Każda z tych rzeczy będzie wymagała od niego nieco większego wysiłku umysłowego, jednak warto 4-letniego malucha zachęcać do takiej zabawy.

  • DZIŚ TANIEJ !
  • DZIŚ TANIEJ !
  • DZIŚ TANIEJ !
  • DZIŚ TANIEJ !
Sun bistro - foremki frytki Sun bistro - foremki frytki
Producent: Haba
cena: 27,90 zł 31,00 zł
  • DZIŚ TANIEJ !
BS Toys - Guma do skakania BS Toys - Guma do skakania
Producent: BS Toys
cena: 44,10 zł 49,00 zł
  • DZIŚ TANIEJ !

Dla małej plastyczki na prezent w formie zabawki dla dziewczynki, która ma 4 lata, polecamy zestawy, dzięki którym będzie mogła rozwijać swoje zdolności w zakresie rysowania, malowania czy zdobienia. Praktycznymi i kreatywnymi rzeczami będą w tym przypadku m.in. różne kolorowanki, wyklejanki czy wydrapywanki.

Zabawki dla czterolatki

Przeróżne pomysły na prezenty dla czteroletniej dziewczynki. Zabawka dla dziewczynki w wieku czterech lat powinna być jak najbardziej dopasowana do preferencji dziecka, które staje się w zabawie coraz bardziej niezależne. Jedne dziewczynki uwielbiają zabawę lalkami, inne mogłyby godzinami układać puzzle i domino, a są też takie, które bawią się w dom albo zaczynają coraz bardziej interesować się nauką. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji prezentów dla 4-letniej dziewczynki.

Ważne, aby podarowana rzecz zapewniała przedszkolakowi edukację i mnóstwo frajdy. Zabawki na prezent dla dziewczynek mający 4 lata powinny być jak najbardziej dopasowane do preferencji dziecka, które staje się w zabawie coraz bardziej niezależne. Jedne dziewczynki uwielbiają zabawę lalkami, inne mogłyby godzinami układać puzzle i domino, a są też takie, które bawią się w dom albo zaczynają coraz bardziej interesować się nauką. Dlatego możesz pokusić o takie rzeczy jak np. maskotki, przytulanki, drewniane jedzenie, akcesoria do karmienia czy kuchenne takie jak m.in. zestaw garnków lub serwis obiadowy. Idealny będą także drewniany domek z różnymi atrakcjami czy komplety mebelków dedykowane różnym pomieszczeniom.

Jeżeli wykazuje zainteresowanie np. tym, jak robi się biżuterię, zamów jej specjalny zestaw do stworzenia własnej. Będzie to idealna zabawka na prezent dla 4-letniej dziewczynki, która ma głowę pełną pomysłów. A może ma zadatki na małego chemika? W tej zakładce znajdziesz również produkty doskonale nadające się do robienia bezpiecznych doświadczeń.

Sam widzisz, że pomysłów na upominek u nas nie brakuje. Zapraszamy Cię do obejrzenia naszych propozycji, w których znajdują się zabawki, prezenty dla 4-letniej dziewczynki. Przejrzyj je ze spokojem i złóż zamówienie.

Prezent dla 4 latki
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 119 ocen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl