Prezent dla 10 latki

Z czego może ucieszyć się dziewczynka, która ma 10 lat? Ten wiek jest wielkim wyzwaniem dla osoby poszukującej zabawki dla młodej damy. Najważniejszą rzeczą, jaka powinieneś zrobić, to poznać jej zainteresowania. Jeśli lubi różne plastyczne zajęcia, w naszym asortymencie znajdziesz np. zestawy artystyczne do ozdabiania czy własnoręcznego tworzenia biżuterii. Znajdujące się w nim akcesoria np. farby, papier oraz obrazki czy dodatki takie jak brokat, koraliki, tasiemki, łańcuszki i inne pozwalają rozwijać zdolności manualne i twórcze.

Do ciekawych pomysłów na prezent dla dziewczynki 10-latki zaliczają się także wydrapywanki, które stały się świetną alternatywą dla kolorowanek. Zdrapywanie przy użyciu specjalnego rysika wierzchniej warstwy kartki, pod którą znajduje się obrazek, jest świetną zabawą, która m.in. uczy cierpliwości. Zaleta tego produktu jest również to, że można zabrać go praktycznie wszędzie.

A może młoda dama zbiera jakieś figurki, których kolekcję możesz wzbogacić? Albo spodoba jej się zestaw świeczek zapachowych, który wprowadzi klimatyczny nastrój do pokoju, w którym mieszka? Takie zabawki na prezenty dla dziewczynki w wieku 10 lat też mamy! 

Sprawdzone zabawki na prezenty dla dziewczynki 10 lat

Gry planszowe, karciana, łamigłówki to zawsze trafione prezenty – zabawki dla dziewczynek w wieku 10 lat. Spełniają funkcję edukacyjną, gdyż pobudzają wyobraźnię, pomagają przyswoić w ciekawy sposób nową wiedzę, utrwalać dany materiał, budują koncentrację i spostrzegawczość. Uczą też przegrywania, czyli radzenia sobie z trudnymi emocjami. Młoda dama będzie więc miała okazję na stworzenie głębszej więzi z członkami rodziny lub koleżankami.

Dobrze sprawdzi się też domino, puzzle czy inne układanki oraz klocki odpowiednio dopasowane tematycznie i poziomem skomplikowania do dziecka w tym wieku. Jeżeli lubi eksperymenty, kup jej zestaw, dzięki któremu będzie mogła realizować doświadczenia.

To oczywiście tylko część pomysłów – poznaj je wszystkie! Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze zabawki na prezent dla dziewczynki, która ma 10 lat, skontaktuj się z nami!

Prezent dla 10 latki
Średnia ocena: 4.6
Na podstawie: 108 ocen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl